•   0232 388 8484
  •   info@ceielektrik.com

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizi zorlamadan yönlendirmek ve müşteri isteklerine öncelik vermek.

Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, güvene dayalı bir ilişki geliştirmek ve sürdürmek.

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına, onlarla aynı tarafta olarak net çözümler bulmak.

Proje tesliminden sonra da müşterilerimizin tüm talep ve ihtiyaçlarına anında çözüm bularak, yanlarında olduğumuzu hissettirmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Geliştirilen ve önerilen net çözümlerle müşterilerimizin güven duygusunu sürekli kılmayı hedefleyen anlayışımızla proje ortaklığımızı sadece iş dönemiyle sınırlı tutmayız. Proje sonrası teknik vererek destek vererek müşteri memnuniyetinin devamını sağlarız. Tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde dürüstlük, açıklık, tutumluluk, hakkaniyet, bağlılık, saygı, sürekli gelişme ve topluma katkı temel prensiplerimizdir.

SÜREKLİ İYİLEŞTİRME

Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirmek için çalışanların katkıda bulunmalarını sağlamak.

Tüm çalışanlarımızın bireysel başarılarından önce CEİ Elektrik konularının hedeflerine ulaşmasında katkıda bulunmasını sağlamak.

Otonom yönetim, merkezi denetim prensibini işin her safhasında benimsemek.

UZMAN EKİPLER

Şirketimizin üstlendiği projelerin kalite güvencesini eğitimli ve deneyimli teknik ekipler sağlar. Sahadaki ekiplerimiz, değişen koşullara göre hızlı ve doğru karar alabilme ve uygulama yeteneklerine sahiptir.

İNSAN FAKTÖRÜNE DEĞER VERMEK

Tüm çalışanlarımıza yönetim tarafından verilen görevlerini daha iyi planlamaları için eğitimler sağlamak.

Tüm çalışanlarımızın sağlıklı ve emniyetli iş koşullarında çalışmalarını sağlamak.

Tüm çalışanlarımızın birbirlerine saygılı ve yardımcı olmalarını sağlamak.

İNSAN FAKTÖRÜNE DEĞER VERMEK

CEİ Elektrik ana iş kolu olan elektrik taahhüt sektöründe, ileri teknoloji ve hassas işçilik prensiplerine uygun olarak, test ve devreye alma için gerekli olan tüm teknik donanıma sahiptir. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek cihazlarını sürekli olarak yeniler. Makine parkı ve teknik ekipleri çok sayıda projeyi eş zamanlı yürütebilecek kapasitededir. Bu doğrultuda, şantiye mobilizasyonları da tam donanımlı olarak gerçekleştirilir. Şirket şantiyelerinde iletişim, özel bir sanal ağ üzerinden gerçek zamanlı olarak sağlanır. Projelendirme hizlemetleride her şantiyede özel olarak bulundurulan donanımlarla, yerinde uygulanır.